Święta to piękny, rodzinny czas, kiedy często wracamy do rodzinnych albumów, oglądamy zdjęcia z wakacji sprzed lat i z naszego dzieciństwa albo jeszcze nawet dzieciństwa naszych rodziców i dziadków.

Kiedy myślicie o starych fotografiach, nawet tych sprzed 20 lat, przed oczami stają albumy i ramki. Ta piękna forma celebrowania, obcowania, dotykania zdjęć trochę nam uciekła, kiedy przyszła rewolucja cyfrowa a później smartfonowa.

 

Namawiam Was do powrotu do drukowania zdjęć. Jeśli skorzystaliście już z moich usług ślubnych, dostaliście pewnie w pakiecie swój piękny album ślubny. Pomyślcie, może warto w Święta obdarować kogoś z bliskich takim albumem? A może miałem okazję fotografować Waszą rodzinę lub wykonać Ci portret. Nie pozwólcie, aby zdjęcia pozostały zamknięte na dysku czy pendrive’ie. Chętnie je dla Was wydrukuję na szlachetnym papierze, oprawię w passe-partout i ramkę.

 

Jeśli natomiast szukacie prezentu dla kogoś bliskiego i wydaje się, że ta osoba ma już wszystko, odpuście sobie karty podarunkowe do sklepów z odzieżą czy elektroniką, podarujcie komuś voucher na sesję zdjęciową! Koszt takiej sesji to 500 zł.

 

Podarujcie sobie lub swoim bliskim wspaniałe wspomnienia. Zapraszam do kontaktu.

prezenty_fotograficzne_0001 prezenty_fotograficzne_0002 prezenty_fotograficzne_0003 prezenty_fotograficzne_0004 prezenty_fotograficzne_0005 prezenty_fotograficzne_0006