O mnie

Lubię pracować z aktorami, teatr szczególnie muzyczny to moja pasja. Natomiast 90% moich klientów to amatorzy, dla których sesja u mnie jest ich pierwszą w życiu. Znam ich obawy, umiem na nie odpowiedzieć i tak poprowadzić sesję, żeby uzyskać naturalne, wyluzowane i korzystne zdjęcia. Jeśli ktoś powiedział Ci kiedyś, że jesteś niefotogeniczna/niefotogeniczny to może jedynie oznaczać, że potrzebujesz więcej czasu, żeby się otworzyć przed obcym człowiekiem z aparatem. Jestem tu dla Ciebie i aby Ci pomóc.

Jestem zawodowym fotografem od 2003 roku. Pracowałem w Gazecie Wyborczej, Dzienniku Bałtyckim, dla agencji fotograficznych KFP, Reportrer i PAP. Przez 10 lat współpracowałem z Teatrem Muzycznym w Gdyni, Urzędem Miasta Gdyni i innymi dużymi firmami.

Mogę się pochwalić wielkoformatową reklamą na Times Square w Nowym Jorku, na której zostało wykorzystane moje zdjęcie światowej sławy archeologa Zachiego Hawaasa. Chętnie opowiem ci tę historię jak się spotkamy.

Moje zdjęcia były nagradzane w konkursach fotograficznych Gdańsk Press Photo w latach:

2022 - wyróżnienie w kategorii Ludzie za portret Tomasza Więcka - aktora Teatru Muzycznego w Gdyni;

2017 - nagroda w kategorii Ludzie za zdjęcie pod tytułem "Vilde-norweska emigrantka";

2008 za Reportaż Ślubny z Mongolii;

2006 - nagroda w kategorii Kultura za zdjęcie ze spektaklu "Być Marilyn" w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Fotografia ślubna to kwintesencja tego co lubię. Każdy ślub to doskonała okazja by za pomocą zdjęć pokazać historię pełną emocji, wzruszeń i pozytywnej energii, która towarzyszy ludziom w tym szczególnym, szczęśliwym dniu.

Zdjęcia ułożone w piękny album ślubny rozpoczną fotograficzną historię Waszej rodzin.

Jako Twój fotograf ślubny, będę zaszczycony uwieczniając początek historii Waszej rodziny.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio.

image